niedziela, 7 sierpnia 2011

Nowoczense elewacje z drewna

Elewacjom z drewna poświęciłem już kilka wpisów od wyboru drewna po detale i konserwacje. Ale najważniejszy będzie efekt, jaki możesz uzyskać, bo po co wydawać kilka tysięcy zł więcej jeżeli wygląd nie jest ważny? Dlatego spędziłem trochę czasu, aby znaleźć ciekawe budynki z drewnem na elewacji i żebyś sam zobaczył, co można osiągnąć. 

W tej dziedzinie nic nowego nie wymyślono, bo cały czas stosuje się te same detale, ale sposób ułożenia: na pióro i wpust, deska na deskę, ze szczeliną, z różną szerokością i długością desek już ma. Sam musisz przyznać przeglądając zdjęcia poniżej i mam nadzieję że rozpatrzysz inne rozwiązanie, gdy pomyślisz o elewacji dla swojego domu :).

Poniższe zdjęcia pochodzą głównie z dwóch stron www.archiweb.cz i www.tredir.com.  Pod zdjęciami umieściłem linki z galeriami poszczególnych domów. Jeżeli masz jakieś inne ciekawe zdjęcia to wrzuć link w komentarzach, a dodam je do mojej listy.1 komentarz:

  1. tak drzewo jest piękne :))))) elewacje rewelacyjne! Bardzo mi się spodobała ta na trzecim zdjęciu od dołu :))) Może kiedyś przyjdzie ktoś i czas i taką wtedy zrobię :)))
    pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Zasady komentowania:
Podpisz się. Konstruktywna krytyka jest w porządku, ale niegrzeczne i niedojrzałe komentarze są kasowane. Komentarze, które mają na celu jedynie reklamowanie jakiejś strony również są kasowane.

Related Posts with Thumbnails